Červen 6, 2019

Svatební videa

Svatební videa jsou trendem posledních let. Manželé se jimi chlubí na sociálních sítí a sdílejí mezi přáteli. Je to jaká si forma živé vzpomínky na jejich velký den.. V neposlední řadě na svatebním videu manželé uvidí i věci co na svatbě neviděli (sami se totiž chystají – účes, oblečen ..atp), mezitím hosté přijíždějí, seznamují se, zdobí auta…

Podle průzkumů se natáčí až 85% svateb, což je celosvětově extrémní množství. Budeme rádi, když se staneme součástí Všeho svatebního dne.

Svatební video

Svatební video je charakteristické délkou. Je dlouhé od cca 20 minut, což může být pouze samotný obřad až po např 90min film. Video je natáčeno a stříháno jako skutečný film – pojezdy kamer, velké záběry ze stativu…

Dlouhý film ze svatby

  • Bez zbytečných prostřihů
  • S původním zvukem – hovory lidí…
  • Delší
  • Méně dynamické

Svatební klip

Svatební klip je z větší části oblíbenější – právě ten, se sdílí na sociální sítě, prezentuje se ním jakási úroveň svatby. Je založen na krátkých rychlých scénách, detailech, práci s pohybem kamery, práci se snoubenci…

  • Klipový ráz – rychlý sled záběrů…
  • Hudební podklad na pozadí
  • Detaily ,práce s pohybem lidí, kamery..

Co vše můžete mít natočené ?

Balíček MINI

nejmenší balíček, který nabízíme spočívá v natáčení příjezdu na obřad, samotného obřadu (civilního) a cca 10-15 minut focení, které většinou následuje po obřadu a gratulacích.

Celková doba natáčení: 30-40 minut

Balíček START

střední balíček, který zahrnuje natáčení balíčku mini (příjezd na obřad, obřad, focení po) a k tomu si můžete vybrat, zda máte zájem o :

  • natočení příprav (účet, kosmetika, šaty, podvazek, hosté, zdobení vozů) v dopoledních hodinách (před obřadem)
  • natočení oslav po obřadu (společný oběd, zábava, popíjení u baru..)

Celková doba natáčení: max 3 hodiny

Balíček MAXI

největší standardně nabízený balíček natáčení, který zahrnuje natáčení příprav svatby – šaty, účet, kosmetika… vítání hostů, obřad, focení, společný oběd i zábavu.

Celková doba natáčení: max 6 hodin

Balíček INDIVIDUAL

Nejoblíbenější balíček je charakteristický v tom, že se jedná o balíček, který si můžete přizpůsobit, jak budete potřebovat.

Nejčastěji se mezi snoubenci řeší čas natáčení, neboť 6 hodin s kamerou jim nestačí. např přípravy od 8:00, obřad od 12, oběd od 14 (už začátek oběda je 6 hodin natáčení).

Vždy je nutné říci, jak časově chcete natáčet, co vše chcete natáčet a na základě těchto informací Vám stanovíme cenu, která je po schválení neměnná a stálá po celou dobu až do předání finálního díla 😉

Naše práce mluví za vše